Mamy to! Kamil Majchrzak wygrał kolejny turniej. Pierwszy set to była miazga

Kamil Majchrzak przebojem wdarł się do finału challengera w Bratysławie. Polski tenisista przed niedzielnym meczem z Henrique Rochą przegrał tylko jednego seta. Finał zaczął najlepiej, jak tylko mógł, bo od "bajgla", czyli wygranej 6:0 w gemach. I choć potem Portugalczyk potrafił się postawić, to ostatecznie nie dał rady reprezentantowi Polski. To kolejny wygrany przez Majchrzaka turniej.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 13:13:00

Co za wieści! Kilka dni po operacji Arkadiusz Milik już trenuje

Arkadiusz Milik przeżył kilka dni temu prawdziwy dramat. Wrócił wreszcie do reprezentacji Polski, ale rozegrał jedynie pięć minut w towarzyskim spotkaniu z Ukrainą. Napastnik doznał urazu łąkotki, który wykluczył go z gry na Euro 2024, a ponadto zmusił do przejścia zabiegu artroskopii. Milik opublikował w sobotę wymowne wideo w mediach społecznościowych, które może uspokoić niejednego kibica.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 12:55:00

Piechniczek odpowiada Holendrom. Mocne słowa legendarnego trenera

- Holandia nie musi wystawiać bramkarza. Polacy nie potrafią grać w piłkę - powiedział były dyrektor reprezentacji Polski Jan de Zeeuw przed meczem Polska-Holandia na mistrzostwach Europy. Jego słowa odbiły się szeroki echem w naszym kraju. - To szkoda, że taki człowiek się marnuje i nie został prezesem PZPN - ironicznie odpowiada mu Antoni Piechniczek.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 12:18:00