Lewandowski opublikował nocny wpis po klęsce na Euro

Reprezentacja Polski przegrała z Austrią 1:3 w drugim meczu Euro 2024. Oznacza to, że Biało-Czerwoni odpadli z turnieju. O losie naszej kadry przesądził wynik w meczu Holandia - Francja (0:0). Robert Lewandowski pojawił się na boisku w 64. minucie, ale to nie była dobra zmiana. Kapitan reprezentacji Polski po bolesnej porażce opublikował nocny wpis w mediach społecznościowych. Słowa były zupełnie zbędne.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 10:25:00

"To była żenada". Co za słowa legendy po meczu Polska - Austria

Po porażce 1:3 z Austrią w Berlinie, a także po remisie Holandii z Francją, reprezentacja Polski oficjalnie straciła szanse na awans do fazy pucharowej Euro 2024. Na kadrę Michała Probierza spadło sporo słów krytyki, nie tylko od kibiców czy ekspertów. Bardzo krytyczny wobec biało-czerwonych był jeden z byłych reprezentantów Polski. - Nie potrafiliśmy im zabrać piłki. Oni czasem grali z nami w dziada, prawie jak Barcelona za najlepszych lat - mówi Jan Domarski.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 10:01:00

Kompromitacja reprezentacji Polski! To dopiero trzeci taki przypadek w historii Euro

Reprezentacja Polski przegrała najważniejszy mecz na Euro 2024. W piątek drużyna Probierza musiała uznać wyższość Austrii. Choć po pierwszej połowie byliśmy pełni nadziei, to w drugiej nastąpiła brutalna weryfikacja. Kilka godzin później wynik meczu Francja - Holandia sprawił, że nasza kadra straciła nawet matematyczne szanse na wyjście z grupy. Tym samym dołączyliśmy do niechlubnego grona najsłabszych uczestników mistrzostw Europy.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 09:56:00