Legia Warszawa 71-98 Śląsk Wrocław

Źródło:Legialive.pl
W meczu 13. kolejki koszykarskiej ekstraklasy rozegranym w hali Koło Legia Warszawa przegrała ze Śląskiem Wrocław 71-98. Jest to jedenasta porażka drużyny Tanego Spaseva w obecnym sezonie. Pierwsza kwarta zdecydowanie należała do gości, którzy po ośmiu minutach prowadzili nawet 27-9, ale ostatecznie legioniści zmniejszyli stratę do 11 punktów. W drugiej części gospodarze ruszyli do odrabiania strat i w 15 minucie cel osiągnęli, doprowadzając do remisu. W końcówce jednak Śląsk ponownie odskoczył na kilka punktów i po 20 minutach na tablicy widniał wynik 49-41 dla wrocławian. Trzecią kwartę ponownie dobrze rozpoczęli gracze Spaseva zmniejszając stratę do trzech oczek, ale z każdą następną minutą było gorzej. Na ostatnią część spotkania goście wychodzili prowadząc 73-64, a ale fatalna postawa legionistów "zaowocowała" zwiększeniem tej przewagi aż do 27 punktów.