Do kuriozalnych scen doszło przed meczem Podbeskidzia Bielsko-Białej z Rekordem Bielsko-Biała. Grupka kibiców zajęła niewłaściwie miejsca, a wręcz "podsiadła" gospodarzy, przez co doszło do wielkiego zamieszania. Do akcji wkroczyła ochrona, ale i ona nie była w stanie zapanować nad chaosem. Jak się później okazało, tymi, którzy "podsiedli" fanów Podbeskidzia, byli sympatycy drużyny, która nawet nie rywalizowała tego dnia na obiekcie. "Organizacyjny skandal" - ocenił Jakub Fudala z goal.pl.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-06 17:14:00

Kompromitacja Śląska Wrocław! Było już 2:0 w 8. minucie

Cracovia "spóźniła się" na ten mecz 10 minut, ale jak już dojechała, to ze Śląska nie było czego zbierać. Wicemistrzowie Polski mieli początek marzeń, szybko strzelili dwa gole, lecz później zostali rozjechani i przegrali na własnym stadionie 2:4. Tym samym pozostają jedynym zespołem w Ekstraklasie (i na szczeblu centralnym w Polsce), który nie wygrał jeszcze w tym sezonie meczu.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-06 16:53:00

Błyskawiczne gole Lewandowskiego, Raz i dwa!

Siedem minut - tyle potrzebował Robert Lewandowski, żeby zdobyć swoja ósmą bramkę w bieżącym sezonie ligi hiszpańskiej! Napastnik FC Barcelony otworzył wynik w spotkaniu z Deportivo Alaves, wykorzystując doskonałe dośrodkowanie jednego z kolegów. A kilkanaście minut później skompletował dublet!

Kategoria: Aktualności , 2024-10-06 16:33:00