Koszmar w meczu Barcelony. Ter Stegen zniesiony na noszach

Marc-Andre ter Stegen pod koniec pierwszej połowy meczu z Villarrealem popisał się absolutnie spektakularną interwencją. Niemiec w sytuacji sam na sam rewelacyjnie wybronił strzał Nicolasa Pepe. Niestety po chwili musiał opuścić murawę. Wygląda na to, że mocno ucierpiało kolano bramkarza Barcelony, którego tuż przed przerwą ratownicy musieli znosić na noszach.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 19:44:00

Wynik nie oddaje tego, co Lech wyczyniał na boisku! Wicemistrz Polski na dnie

Podobnie jak wilk ze słynnej bajki o trzech świnkach Lech Poznań chuchał i dmuchał, ale przez ponad godzinę nie dawał rady sforsować defensywy Śląska. Tyle że im w końcu się udało. Trafienie Filipa Szymczaka dało zespołowi z Poznania zasłużone zwycięstwo 1:0 nad Śląskiem Wrocław. Tym samym Lech umocnił się na pozycji lidera tabeli, zaś wicemistrzowie Polski pozostali jedynym zespołem w Ekstraklasie bez wygranej w tym sezonie i spadli na ostatnie miejsce.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 19:29:00

Lewandowski show w pierwszej połowie. Magia. Raz i dwa!

Robert Lewandowski znakomicie rozpoczął nowy sezon LaLiga. W pierwszym pięciu kolejkach miał na koncie cztery gole. Teraz dołożył piąte i szóste trafienie. Polak znakomicie zachował się w polu karnym w konfrontacji w Villarrealem. Dostał rewelacyjne podanie od Pablo Torre, a potem z chirurgiczną precyzją trafił w dolny róg. A był to dopiero początek, bo po chwili dołożył jeszcze jednego gola i to... przewrotką.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 19:16:00