Ile kosztuje pokój w hotelu Sabalenki? Cena taka, że trudno ustać

Aryna Sabalenka ma za sobą najlepszy sezon w karierze. W tym roku dwukrotnie triumfowała na Wielkich Szlemach, dzięki czemu zbliżyła się do Igi Świątek w rankingu WTA. Po zwycięstwie na US Open Białorusinka wybrała się na zasłużone wakacje. W mediach społecznościowych pokazała, w jakim towarzystwie wypoczywa w słonecznej Grecji. Co za widoki!

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 22:33:00

Lamine Yamal jest kosmitą. To, co zrobił, zasługuje na podziw

FC Barcelona rozpoczęła koszmarnie mecz z AS Monaco w Lidze Mistrzów. Już po 16 minutach przegrywała 0:1, dodatkowo grała w osłabieniu. Potem jednak błysnął Lamine Yamal. Genialny skrzydłowy popisał się znakomitym strzałem, którego golkiper nie był w stanie obronić. Dzięki temu Hiszpan zapisał się na kartach historii rozgrywek.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 22:15:00

To była 10. minuta. Koszmar piłkarza Barcelony

FC Barcelona nie tak wyobrażała sobie start meczu z AS Monaco. Już w dziesiątej minucie w niezbyt trudnej sytuacji bardzo źle zachował się Marc-Andre ter Stegen, który podał piłkę do atakowanego Erica Garcii. Ten momentalnie ją stracił i musiał ratować się faulem, za co wyleciał z boiska. "W pojedynkę zniszczył ten mecz" - piszą kibice o Niemcu. A kilka minut później Barcelona otrzymała kolejny cios.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 21:57:00