Hurkacz przetrwał i awansował do kolejnej rundy Wimbledonu! Były problemy

Nie był to wymarzony początek Wimbledonu w wykonaniu Huberta Hurkacza, ale siódmy tenisista świata awansował do drugiej rundy, mimo że musiał odrabiać straty po przegraniu pierwszego seta w starciu z 34-letnim Radu Albotem. Polak męczył się ze swoją grą w pojedynku przerywanym opadami deszczu, ale kluczowych momentach udowodnił, dlaczego należy do ścisłego grona faworytów tegorocznej imprezy w Londynie.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-02 16:23:00

Absolutna sensacja w Wimbledonie. Obrończyni tytułu wylatuje w drugim dniu

Niebywała sensacja w I rundzie Wimbledonu. Obrończyni tytułu Marketa Vondrousova poległa we wtorek z Jessicą Bouzas Maneiro, która zajmuje dopiero... 83. miejsce w rankingu WTA. Mecz zakończył się wynikiem 2:6, 4:6 i jest to ogromna kompromitacja dla Czeszki, która rok temu przez cały turniej straciła zaledwie dwa sety. "Rozczarowanie turnieju" - przekazał portal The Tennis Letter.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-02 16:09:00

30 lat i koniec. Znany komentator przechodzi z TVP do innej stacji

Jacek Jońca nie jest już dziennikarzem TVP - ustalił portal Wirtualne Media. Znany komentator sportowy u publicznego nadawcy pracował od ponad 30 lat, a były dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski sugerował nawet, że był osobą "nie do ruszenia". Na nową pracę nie musiał długo czekać. Jońca już zasilił szeregi konkurencyjnej stacji i ma pracować przy wielkim turnieju.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-02 16:04:00