Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Hiszpanie napisali o Lewandowskim. Jednoznaczna diagnoza

Źródło:Gazeta.pl
Reprezentacja Polski słabo zaprezentowała się w wyjazdowym starciu z Chorwacją. Biało-czerwoni doznali porażki 0:1 po golu z rzutu wolnego Luki Modricia. Legenda Realu Madrytu po raz kolejny udowodniła, że mimo 39 lat wciąż jest zawodnikiem na najwyższym poziomie. Zauważyły to też hiszpańskie media, które po tym meczu Lukę Modricia zestawiły z Robertem Lewandowskim.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 20:34:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Passa wstydu przerwana! Niechlubni rekordziści czekali na to ponad 9 lat

Trwa przerwa na mecze reprezentacji. Dwa mecze rozegrali już Polacy, sporo emocji przyniosły także inne starcia w Europie. Na innym kontynencie doszło jednak do czegoś, co wypada nazwać wydarzeniem historycznym. Niechlubni rekordziści wygrali pierwszy mecz od... ponad dziewięciu lat. To dopiero piąta wygrana w historii tej reprezentacji.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 20:24:00

Borek reaguje na odejście Smokowskiego z Kanału Sportowego

W poniedziałek Tomasz Smokowski ogłosił odejście z Kanału Sportowego. Dziennikarz poinformował widzów i opinię publiczną, że planuje sobie zrobić dłuższą przerwę. - Uważam, że lepiej podziękować i ukłonić się nisko dzień za wcześnie, niż rok za późno - tłumaczył Smokowski. Teraz na tę decyzję Smokowskiego postanowił zareagować Mateusz Borek, a więc jeden ze współudziałowców Kanału Sportowego. "To dziwny i smutny dzień" - rozpoczął.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 20:08:00