Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Grubo. Górnik wygrał 3:0, a Urban powiedział coś takiego o Podolskim

Źródło:Gazeta.pl
Górnik Zabrze przerwał trwającą trzy mecze serię porażek w ekstraklasie i w sobotę pokonał GKS Katowice aż 3:0. To spotkanie było popisem gry Lukasa Podolskiego. Były reprezentant Niemiec był najlepszym graczem na boisku, a dobry występ podsumował zdobyciem dwóch bramek. I choć zabrzanie wygrali bardzo pewnie, to po meczu trener Jan Urban nie wpadał w hurraoptymizm. "Mam wątpliwości" - zdradził.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 14:57:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kłopoty Urbańskiego. Nie tak to miało wyglądać. "Melodia się zmieniła"

Kacper Urbański miał latem problemy ze zdrowiem, a po przyjściu nowego trenera do Bologni musi walczyć na nowo o pozycję w składzie. Pierwsze mecze po powrocie do zdrowia nie są dla niego najłatwiejsze. Nie gra zbyt wiele, co może być problemem zarówno dla niego, jak i Michała Probierza. Ale głosy z Italii nakazują być spokojnym ws. pomocnika.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 14:42:00

Ujawnił prawdę o Djokoviciu. Mocne słowa. "To okropne"

Ten sezon jest dość trudny dla Novaka Djokovicia. Wygrał tylko jeden turniej, ale za to ten najcenniejszy dla niego - igrzyska olimpijskie. Mimo problemów kibice wierzą, że Serb nadal ma w sobie to coś, co pozwoli mu wrócić na zwycięską ścieżkę. Coś, dzięki czemu przez lata dominował w tenisie. O jego mocy przed rokiem przekonał się m.in. Alexandre Muller. Teraz francuski tenisista wrócił wspomnieniami do meczu z Djokoviciem i ujawnił szokującą prawdę na temat rywala.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 14:33:00