PKP Intercity nie będzie finansowała Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Państwowa spółka we wtorek wypowiedziała umowę sponsorską, która miała obowiązywać do 2027 r. Ponadto Radio Zet przekazało, że Orlen także zdecydował się wycofać chwilowo z finansowania PKOl. Na te wieści wymownie zareagował legendarny koszykarz Marcin Gortat.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 21:47:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wojna domowa w czołowej kadrze świata. Największa gwiazda chce kończyć karierę

Belgowie zaliczyli katastrofalny występ na mundialu w Katarze, Euro 2024 także nie mogą zaliczyć do udanych. Tegoroczną Ligę Narodów zaczęli od zwycięstwa z Izraelem. Potem przyszła porażka z Francją i pojawiły się wieści o oburzeniu największej gwiazdy, Kevina De Bruyne. Lider belgijskiej kadry miał zagrozić natychmiastowym zakończeniem kariery reprezentacyjnej.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 21:42:00

Polacy już wiedzą, co musi się stać. Oto tabela el. ME po wygranej z Bułgarią

Reprezentacja Polski U-21 we wtorek 10 września zrobiła kolejny ważny krok w kierunku awansu na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Biało-Czerwoni pokonali na wyjeździe 3:1 kadrę Bułgarii. To oznacza, że już teraz są w zasadzie pewni awansu do baraży. Młodzi reprezentanci Polski wciąż mają szanse na bezpośredni awans. Co musiałoby się stać? Tak wygląda grupa Polaków po 8. kolejce eliminacji Euro U-21.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 21:16:00