Dwója, dwója, dwója! Nagle pojawia się on. Bohater meczu Szkocja - Polska [OCENY]

Fantastyczny Nicola Zalewski i przebudzony Sebastian Szymański poprowadzili reprezentację Polski do wyjazdowego zwycięstwa ze Szkocją 3:2 w meczu Ligi Narodów rozegranym w Glasgow. Oto, jak oceniliśmy Biało-Czerwonych za to spotkanie.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 23:12:00

Widok jak w bajce! Tak wygląda tabela Ligi Narodów po meczu Szkocja - Polska

Reprezentacja Polski kapitalnie rozpoczęła nowy sezon Ligi Narodów. W czwartkowy wieczór kadra Michała Probierza wygrała ze Szkocją 3:2. W pierwszej połowie golem szczególnej urody popisał się Sebastian Szymański, a prowadzenie podwyższył Robert Lewandowski. W drugiej części gry rywale odpowiedzieli dwoma ciosami, ale naszą kadrę uratował Nicola Zalewski! Oto tabela "polskiej grupy" Ligi Narodów.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:58:00

Szkoci wydali wyrok po meczu z Polską. "Niewiarygodne! Oszustwo"

Szkoccy kibice są wściekli po meczu z reprezentacją Polski w Lidze Narodów (2:3). Znaleźli już nawet winnego porażki na Hampden Park, choć tak naprawdę ich reprezentacja sama jest sobie winna, że nie dobiła Polaków, którzy w drugiej połowie mieli gigantyczne problemy, a i tak wygrali - pisze z Glasgow Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:52:00