Doskonałe wieści dla Flicka i Barcelony. Lewandowski też się ucieszy

Ansu Fati, Gavi, Frenkie de Jong, ostatnio Marc Bernal. W FC Barcelonie nie brakuje zawodników, którzy zmagali bądź zmagają się z poważnymi kontuzjami, które wpływają na rozwój ich karier. Jednak słońce uśmiechnęło się do Hansiego Flick i jego piłkarzy. Otóż "Mundo Deportivo" poinformowało, że coraz bliżej powrotu jest Gavi, który od niemalże roku jest poza grą.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 23:00:00

Niemcy takiego gola nie stracili od 50 lat. A potem się zaczęło. Hit LN nie zawiódł!

To był prawdziwy hit ostatniego dnia wrześniowej przerwy reprezentacyjnej, podczas której rozgrywano mecze Ligi Narodów. Podopieczni Ronalda Koemana, choć prowadzili od 2. minuty, w drugiej połowie musieli odrabiać. Niemcy stracili najszybszego gola od 50 lat, ale z Amsterdamu wracają ostatecznie z jednym punktem na koncie. Wtorkowy wynik oznacza, że z Holandią nie przegrali już od pięciu lat.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 22:50:00

Wzruszające sceny przed meczem Anglików. Wszyscy wstali z miejsc [WIDEO]

Kilka tygodni temu świat futbolu pogrążył się w żałobie. 26 sierpnia zmarł Sven-Goran Eriksson. Szwedzkiego szkoleniowca żegnały jego byłe kluby oraz zawodnicy. We wtorek wieczorem - przy okazji starcia Anglia - Finlandia - pożegnali go też kibice oraz piłkarze reprezentacji Anglii. W samym meczu bardzo długo zapowiadało się na ogromną sensację. Finowie aż do 57. minuty mieli na Wembley remis 0:0.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 22:42:00