Dogrywka rozstrzygnęła finał Copa America. Messi przeżył dramat, ale wygrał

Argentyna jest wielka! W niedzielnym finale Copa America w Miami "Albicelestes" potrafili wygrać z Kolumbią 1:0 nawet bez Leo Messiego, który zapłakany w 64. minucie zszedł z boiska z kontuzją kostki jeszcze przy bezbramkowym remisie. Do wyłonienia mistrza Ameryki Południowej potrzebna była dogrywka, w niej jedynego gola strzelił w 112. minucie Lautaro Martinez, a łzy Messiego zamieniły się w szczery uśmiech z okazji zdobycia czwartego trofeum w ciągu ostatnich trzech lat.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-15 06:17:00