Dalić odpowiedział tylko na dwa pytania po meczu z Polską i wyszedł. "No cóż..."

- Mówiliśmy, że wystarczy nam jeden punkt, ale przyjechaliśmy tu po zwycięstwo. Jednak z tego, jak się sytuacja rozwijała, tak musimy cieszyć się z jednego punktu - powiedział po remisie z Polską (3:3) selekcjoner reprezentacji Chorwacji Zlatko Dalić.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 23:58:00

Chorwackie media reagują na mecz w Warszawie. Wszyscy piszą o jednym

"Szalony mecz" - te słowa pojawiają się niemal we wszystkich chorwackich mediach po spotkaniu Polska - Chorwacja w Lidze Narodów. Dziennikarze wyjaśniają też jednak absencję Roberta Lewandowskiego i są zszokowani czerwoną kartką dla bramkarza Livakovicia.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 23:30:00

Wydawało się, że to koniec! Ale poczekamy aż do marca. Probierz musi zdecydować

Gdyby w ostatnich latach kwestia pozycji bramkarza polskiej kadry była bardziej otwarta, to Łukasz Skorupski teraz nie musiałby rywalizować w Marcinem Bułką o pozycję numer jeden. Choć obaj panowie w swoich meczach stracili po 3 gole, to golkiper Nicei w starciu z Chorwacją mógł mieć bardziej skwaszoną minę niż niedawno Skorupski po spotkaniu z Portugalią. Aż przyszła druga połowa zremisowanego 3:3 meczu.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 23:17:00