Cztery gole i czerwona kartka w meczu Włochy - Belgia. Hit nie zawiódł

Włosi i Belgowie zapewnili kibicom prawdziwe show. Hit trzeciej kolejki Ligi Narodów UEFA toczył się na wysokiej intensywności, obie strony postawiły na ofensywny futbol. Italia prowadziła 2:0, ale całą drugą połowę musiała grać w dziesiątkę. Belgia zdołała doprowadzić do remisu i polowała na trzecią bramkę, ale nie miała wystarczająco dobrej sytuacji. Skończyło się wynikiem 2:2 i podziałem punktów na Stadio Olimpico w Rzymie.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-10 22:55:00

Gigantyczna sensacja w meczu Anglików. To była 94. minuta

Wpadka na Wembley stała się faktem! Anglia pod przywództwem trenera Lee Carsleya poniosła pierwszą porażkę. W czwartkowy wieczór dość niespodziewanie uległa 1:2 Grecji w 3. kolejce Ligi Narodów. Decydujący gol padł dopiero w doliczonym czasie gry, ale wydaje się, że i tak był to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy. Trzy spalone i "interwencja meczu" Leviego Colwilla nie uchroniły ich przed porażką.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-10 22:50:00

Kadra przetrzebiona kontuzjami, gigantyczne emocje i ogromne poświęcenie - to wszystko było w meczu Industrii Kielce z SC Magdeburg w Lidze Mistrzów. Szczypiorniści Tałanta Dujszebajewa prowadzili na wyjeździe nawet pięcioma bramkami, ale w końcówce musieli liczyć na swojego bramkarza, który przebudził się po nieudanej pierwszej połowie.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-10 22:33:00