Co musi się stać, aby Polska wyszła z grupy na Euro 2024? Skomplikowana matematyka

Wielkie nadzieje i wiara to jednak nie wszystko. Reprezentacja Polski przegrała w drugim meczu Euro 2024 1:3 z Austrią, przez co po dwóch kolejkach ma na koncie zero punktów. To bardzo komplikuje nam sytuację w grupie D i jeszcze dziś możemy stracić szanse na awans z grupy nawet z trzeciego miejsca. Ale są także scenariusze, wedle których gra w 1/8 finału nadal jest możliwy.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 20:06:00

Lewandowski tylko podniósł się z ławki. I się zaczęło

Robert Lewandowski spotkanie z Austrią zaczął na ławce rezerwowych, ale gdy tylko podniósł się z niej, by rozgrzewać się w drugiej połowie, kibice na stadionie w Berlinie od razu zaczęli skandować jego nazwisko. Po chwili zrobili to po raz drugi i niestety ostatni, bo kapitan reprezentacji w piątek nie pomógł. Polska w drugim meczu na Euro 2024 - najważniejszym w kontekście wyjścia z grupy - przegrała z Austriakami 1:3.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 20:04:00

Dramat, koszmar, katastrofa! Bezsilna Polska na wylocie z Euro

Czuliśmy, że stać nas na zwycięstwo, nastawienie było pozytywne. Ale oczekiwania brutalnie zweryfikowała rzeczywistość. Polscy piłkarze źle weszli w spotkanie z Austrią, szybko stracili gola. Co prawda odrobili straty, ale w drugiej połowie rywale - strzelając nam kolejne dwa gole, a mogąc nawet więcej - wybili nam z głowy marzenia o wyjściu z grupy. Przegrywamy 1:3.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 20:01:00