Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Chcieli wygrać mundial, właśnie przegrali 0:7. W kraju wrze. "Zapaść"

Źródło:Gazeta.pl
Nie tak dawno temu Chiny chciały zostać piłkarską potęgą. Państwo zaczęło pompować pieniądze w budowę akademii i stadionów, krajowa liga ściągała gwiazdy, a Xi Jinping zapowiadał, że Chiny zorganizują oraz wygrają mistrzostwa świata. Z tych planów zostały zgliszcza. W czwartek Chiny przegrały z Japonią w eliminacjach do mundialu aż... 7:0. To ogromna katastrofa. "20-letnia zapaść" - komentują media.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-06 12:28:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

"Wypisał się z meczu z Chorwacją". Ekspert bez litości dla piłkarza reprezentacji

Jakub Kiwior ze Szkocją zagrał zaledwie 45 minut. Michał Probierz zdjął go w przerwie, a w jego miejsce wszedł Sebastian Walukiewicz. Kiwior zebrał sporo krytyki nie tylko od kibiców, ale też ze strony ekspertów i dziennikarzy. - Wydaje mi się, że występem przeciwko Szkocji Kiwior wypisał się z meczu z Chorwacją - uważa Łukasz Gikiewicz.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-06 12:26:00

Selekcjoner Chorwatów wypalił o meczu z Polską. "Musimy"

Reprezentacja Chorwacji rozpoczęła zmagania w Lidze Narodów od wyjazdowej porażki 1:2 z Portugalią. Kontynuowali tym samym bardzo nieudany dla siebie rok, jako że z Euro 2024 pożegnali się już w fazie grupowej. Po meczu ich selekcjoner Zlatko Dalić nie krył rozczarowania, choć podkreślał, że nawet w obliczu porażki udało im się pokazać jakość. Ową jakość chcą szybko przekuć w punkty, najlepiej już w zbliżającym się starciu z Polską.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-06 11:59:00