Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Cała Polska "słyszała". TVP zaliczyła wpadkę podczas meczu

Źródło:Gazeta.pl
Reprezentacja Polski w pierwszym meczu Ligi Narodów rywalizuje ze Szkocją na wyjeździe. Do przerwy prowadziła 2:0, ale tuż po powrocie na murawę straciła bramkę. W tej sytuacji problem miała także TVP - od początku drugiej części nie było słychać komentujących to spotkanie Mateusza Borka i Grzegorza Mielcarskiego. Dopiero chwilę po golu Billy'ego Gilmoura wrócili oni na antenę. - Jakież nieskoncentrowanie, nieprzygotowanie - powiedział Borek.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:27:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Cristiano Ronaldo jest niesamowity! Napisał historię

Cristiano Ronaldo się nie zatrzymuje! Wystąpił w meczu przeciwko Chorwacji w ramach Ligi Narodów i już w pierwszej połowie zapisał się na liście strzelców. Było to dla niego wyjątkowe trafienie, bo... 900. w karierze! Po zdobyciu gola radości nie było końca. Zabrakło jednak klasycznej cieszynki Portugalczyka. Dał się ponieść emocjom.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:12:00

Pudzianowski aż opadł z sił. Wszystko się nagrało. "Zawał"

Mariusz Pudzianowski już na zawsze pozostanie legendą polskiego sportu. Nawet pomimo rysy na wizerunku, która pojawiła się po jego żarcie podczas Euro 2024. 47-latek nadal jest niezwykle aktywny nie tylko w mediach społecznościowych, ale i... na siłowni! Ostatnio podjął się nowego wyzwania, które sprawiło mu ogromne trudności. - Ale to zajezdnia! - pisał humorystycznie.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 21:54:00