Było 2:0 w 93. minucie. I wtedy stało się to. Szok

Nie brakowało emocji w ostatnim sobotnim meczu Serie A pomiędzy US Lecce a Parmą Calcio 1913. Kibice zobaczyli w tym spotkaniu cztery bramki oraz dwie czerwone kartki. Od 60. do 92. minuty wydawało się, że wszystko idzie po myśli Lecce, które wygrywało 2:0 i było o kilka chwil od drugiej wygranej w tym sezonie. Wtedy wydarzyło się coś nieprawdopodobnego i Parma w trzy minuty wywalczyła jeden punkt.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 09:09:00

A jednak. Złe wieści dla Zielińskiego. Włosi nie mają wątpliwości

Już w niedzielę na kibiców Serie A czeka prawdziwy hit - derby Mediolanu. Inter podejmie AC Milan. Będzie to ważny mecz też dla polskich fanów. Szansę na występ w nim może otrzymać Piotr Zieliński. Pytanie tylko, czy nasz rodak pojawi się na murawie od pierwszej minuty. Simone Inzaghi nie ujawnił jeszcze wyjściowej jedenastki, ale na jej temat spekulowała "La Gazzetta dello Sport". Dziennikarze już wiedzą, jaką decyzję w sprawie Zielińskiego podejmie trener.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 09:00:00

Sceny w Ekstraklasie. Koledzy z drużyny rzucili się sobie do gardeł

Widzew Łódź pokonał Piasta Gliwice (1:0) w meczu 9. kolejki ekstraklasy. Tym samym obie drużyny znajdują się tuż za czołową trójką. Gliwiczanie w samej końcówce meczu mogli jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Arkadiusz Pyrka. Tuż po zakończeniu spotkania zrobiło się gorąco, bo pomiędzy piłkarzami Piasta doszło do ostrej sprzeczki. Musieli zostać rozdzieleni.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 08:41:00