Boris Becker od razu zareagował. Żenujące sceny podczas US Open

W trakcie meczu trzeciej rundy US Open doszło do skandalicznego zachowania Julii Putincewej. Kazaszka w pewnym momencie starcia Jasmine Paolini postanowiła w kontrowersyjny sposób wyładować złość na dziewczynce do podawania piłek. Zachowanie zawodniczki piętnuje cały tenisowy świat. "Za kogo Putincewa się uważa?" - napisał Boris Becker na portalu X.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-01 21:27:00

Barcelona liderem, a tu nagle krach. Media: Kluczowa postać ma dość

Kiedyś gra w FC Barcelonie była marzeniem wielu piłkarzy. Dziś niektórzy rezygnują z pomysłu dołączenia do zespołu, bo nie mają gwarancji, że zostaną zarejestrowani. To właśnie problemy finansowe spędzają sen z powiek Joanowi Laporcie, choć okazuje się, że nie tylko jemu. Jedna osoba ma szczególnie dość całej sytuacji, bo ta uderza w jej dobre imię. Jak donosi "Sport", ma nawet rozważać przedwczesne odejście z klubu. "Jest mocno zawiedziony" - czytamy.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-01 20:46:00

Piątek odpalił pistolety! Trzy gole po wejściu na boisko

Spektakularny występ Krzysztofa Piątka w czwartej kolejce tureckiej Superligi! Polski napastnik mecz Basaksehir - Antalyaspor rozpoczął na ławce rezerwowych, ale na murawę zameldował się już w 46. minucie, gdy jego drużyna przegrywała 1:2. Gole Piątka pozwoliły gospodarzom odwrócić losy spotkania i ostatecznie triumfować. Polak potrzebował raptem 17 minut, aby ustrzelić hat-tricka.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-01 20:22:00