Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Błaszczykowski ocenił wejście Lewandowskiego. Króciutko. "Nie było"

Źródło:Gazeta.pl
Robert Lewandowski nie znalazł się w pierwszym składzie reprezentacji Polski na mecz z Austrią. Na boisko wszedł dopiero w 60. minucie. Niedługo później Polacy stracili dwie bramki i przegrali 1:3. Wejście Lewandowskiego i pozostałych ofensywnych graczy w wymowny sposób podsumował Jakub Błaszczykowski. - Nie było odzwierciedlenia tych zmian na boisku - stwierdził wprost.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 22:26:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

"Sto procent". Robert Lewandowski potwierdza po meczu z Austrią

- Byłem gotowy na 100 procent. Jedynym ryzykiem byłoby, gdybym zagrał od początku. - mówił po meczu z Austrią Robert Lewandowski, który pojawił się na boisku w 60. minucie. Wynik 1:3 oraz bezbramkowy remis w spotkaniu Francji z Holandią, oznacza, że Polska straciła szanse na wyjście z grupy.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 22:19:00

Boniek zabrał głos po meczu Austrią. Wskazał nazwiska

Reprezentacja Polski przegrała z Austrią 1:3. To druga porażka Biało-Czerwonych podczas Euro 2024, która - w połączeniu z wieczornym remisem Francji z Holandią - ostatecznie pozbawiła ich szans na awans z grupy. Spotkanie w kilku słowach skomentował Zbigniew Boniek. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej lakonicznie ocenił to, co stało się na Olympiastadion w Berlinie.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-21 22:12:00