Ależ pudło Pajor w Lidze Mistrzyń! To była pusta bramka. Barcelona na kolanach

Sensacja stała się faktem! FC Barcelona, a więc obrończynie tytułu przegrały 0:2 z Manchesterem City w 1. kolejce Ligi Mistrzyń. Nie pomogła nawet Ewa Pajor. Polka była mało widoczna, szczególnie w pierwszej połowie, podobnie jak i cała katalońska ekipa. Wypracowała tylko jedną dogodną akcję, ale niestety jej nie wykorzystała. Dopiero w drugiej połowie obraz gry nieco się zmienił, Barcelona zaczęła dochodzić do głosu, ale do wyrównania nie doprowadziła. Co więcej, straciła niespodziewanie kolejną bramkę.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-09 23:03:00

Bolesny zjazd Michniewicza w nowym klubie. Oto co go czeka

Ostatnie wyniki Czesława Michniewicza w FAR Rabat pozostawiają sporo do życzenia. Jego zespół nie wygrał czterech kolejnych meczów, a niedawno odpadł z krajowego pucharu. Tak negatywna seria mogłaby sugerować, że władze FAR Rabat zwolnią Michniewicza, nawet mimo wywalczenia awansu do Ligi Mistrzów. Jeden z profili zajmujących się piłką nożną w Maroku opublikował na portalu X ważne wieści ws. przyszłości Michniewicza.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-09 22:54:00

Sześć lat i koniec. Legendarny Raul na skreślony przez Real Madryt

Real Madryt w 2010 r. w kontrowersyjnych okolicznościach rozstał się z Raulem, który w klubie miał status legendy. Mimo to po zakończeniu kariery napastnik wrócił do Realu już w roli szkoleniowca. Objął drużynę rezerw - RM Castilla. Jak donosi dziennik "Marca", 47-latek niedługo pożegna się ze stanowiskiem. Nie oznacza to jednak, że to jego definitywny koniec w ekipie mistrza Hiszpanii.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-09 22:45:00