Absolutna deklasacja w meczu PSG. Takiej porażki nie ponieśli od 18 lat

Niedawno nowy sezon Ligi Mistrzów ruszył nie tylko w piłce nożnej, ale i ręcznej! W czwartek do węgierskiego Veszprem przyjechali szczypiorniści Paris Saint-Germain. Drużyna gości z Kamilem Syprzakiem w składzie z pewnością długo zapamięta ten wieczór. Nie będą to jednak szczęśliwe wspomnienia. Francuski zespół przegrał aż 28:41. Takiej porażki PSG nie poniosło od... 18 lat!

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 21:21:00

Po latach ujawnił prawdę o związku z Natalią Siwiec. "Pozwoliłem na to"

- To był jeden wielki cyrk - tak po latach związek z Natalią Siwiec wspomina Damian Gorawski. Były piłkarz Wisły Kraków spotykał się ze znaną dziś w całej Polsce celebrytką, jeszcze zanim stała się sławna. 45-latek ma spory żal do kobiety, bo jak twierdzi, traktowała tamtą relację bardzo instrumentalnie. Wyznał też, co było dla niej najważniejsze.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 21:17:00

Pogrom na start Ligi Mistrzów. To przejdzie do historii

Kolejna drużyna z Niemiec pokazała moc na start Ligi Mistrzów! W ślady Bayernu Monachium poszedł Bayer Leverkusen. Piłkarze Xabiego Alonso nie dali szans Feyenoordowi Rotterdam i już do przerwy prowadzili aż 4:0. W drugiej połowie nieco zwolnili tempa i więcej goli nie zdobyli, podobnie jak rywale. Wiele działo się też w starciu Crveny zvezda z Benfiką Lizbona. Padł tam m.in. przepiękny gol bezpośrednio z rzutu wolnego.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 20:45:00