Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

A jednak. Sakkari podjęła smutną decyzję

Źródło:Gazeta.pl
Do zakończenia tegorocznego sezonu w tenisie pozostało już tylko kilka prestiżowych turniejów. Jednym z nich jest China Open, które wystartuje w przyszłym tygodniu. Z zawodów w Azji wycofało się wiele zawodniczek z czołówki rankingu. Jedną z nich jest zmagająca się z problemami zdrowotnymi Maria Sakkari. Koszmar Greczynki trwa już od igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 09:36:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kompromitacja w Lidze Mistrzów. "Najbardziej zawstydzająca porażka w historii"

Feyenoord Rotterdam rozpoczął rywalizację w fazie ligowej Ligi Mistrzów od porażki 0:4 na De Kuip z Bayerem Leverkusen. Wszystkie gole, które strzelili mistrzowie Niemiec, padły jeszcze w pierwszej połowie. Holenderskie media były zdruzgotane tak dotkliwą porażką Feyenoordu. "Z czerwienią wstydu na policzkach piłkarze Feyenoordu dreptali do tunelu w przerwie" - czytamy w tamtejszej prasie po meczu.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 09:27:00